Nezlob se, že růžový keř má trny, ale raduj se, že trnitý keř má růže...

Naprostá pohoda....

29. srpna 2007 v 16:48 |  Ze života
Předevčírem sem něco nesla k bráchovi a on u nich nikdo nebyl doma, tak sem tam zůstala a pomazlila se s beránkem, se psama, vyfotila pár fotek, a nakonec sem se svalila do trávy a zůstala ležet, navíc se ke mě připojil jeden z jejich psů, já ležela na zádecha koukala nad sebe na západ slunce a na úžasné tvary mraků a ten pes dělal úplně totéž.. až sem se divila, jak dlouho může pes vydržet ležet na zádech....takovej klid jakej se ve mě rozvinul si ani neumíte představit. Ležela sem tam asi hoodně dlouho, přemýšlela o všem možném a byla úplně v pohodě (což je u mě malej zázrak)! Najednou mě nesvazovaly žádný povinnosti, absolutně sem nevnímala čas a cítila se abnormálně free.... jenže pak se začalo stmívat, brácha pořád nikde a už mi začínala být zima, tak sem se vydala domu.... Ještě sem jim zavřela zvířata a když sem byla na půli cestě domu, přijel brácha i s celou rodinou. Předala sem co sem měla a zkysla tam asi dvě hodiny... Doma byl pocit pohody zase na míle daleko, zase se do mě vrátil ten neklid a nervozita a navíc sem musela skládat do jedný do rána houby, který našla mamka. No bomba! Ovládla mě únava, vztek a nějakej pocit svěžesti a volnosti byl tatam! Ale den to byl krásnej.... takže až budete potřebovat vypnout (aspoň na chvíli to občas potřebuje každej) tak doporučuju svalit se do trávy a pustit všechny trable za hlavu ;) fakt to pomáhá...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lenča Lenča | 2. září 2007 v 10:35 | Reagovat

jj más pravdu...ale zkus si tohle tady v Praze :D lehni si na zahradu v plavkách...už tam máš sousedy čumily!!!Zkus to v parku tady v Praze a při mém štěstí si lehneš někam do hovna!!!Nebo tě lidi prohlásí za cvoka!!!Tohle můžeš ty v Nepáku...ale já v Praze???!!!Tady NENÍ klid!!!:) tohle ti Terí závidím...njn...tak si toho važ a nemluv porád o tom že kde bydlíš je to hrozný...myslím že po tak měsíci tady v Praze by si názor rychle změnila:)

2 T.Louie T.Louie | 2. září 2007 v 10:38 | Reagovat

Nzměnila ;o) bych sem jezdila, ne že ne, ale bydlení mi tady příliž nevyhovuje :o) klid tu je, ale jinak je tu všechno daleko  každý má svý plus ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama